urgent

Director de producție

  • @UtilDeco Group SRL
  • Full time
  • Posted 4 zile ago
  • Apply Before: 30 septembrie 2021
  • 0 Aplicații
  • Str. Bazinelor nr. 5, comuna Miroslava, Iaşi, cod poştal 707316 View on Map
  • View(s) 211
Email Job

Job Detail

  • Experiență 2 Ani
  • Calificări Certificat

Job Description

Dacă ești pasionat/ă de confecții textile, perfecționist/ă când vine vorba de realizarea lor, apreciezi oamenii și munca în echipă, iar la bază ești inginer tehnolog cu experiență în domeniul producției de confecții, ne dorim să faci parte din echipa UtilDeco!

Implicarea, devotamentul și perseverența sunt printre atributele cele mai apreciate de noi.

Responsabilități:
• Planificarea și coordonarea activității departamentului de confecții textile;
• Realizarea procesului tehnologic al produselor și coordonarea fluxului de producție;
• Supervizarea controlului calității produselor;
• Întocmirea rapoartelor de producție și a rapoartelor de evaluare a angajaților;
• Eficientizarea procesului de producție;
• Urmărirea livrării produselor la client.

Postul  presupune 8 ore/zi, perioada nedeterminată.

Devenind colega/colegul nostru, vei beneficia de:

  • un mediu de lucru foarte plăcut, o echipă veselă, dinamică, plină de energie și profesionistă;
  • un salariu motivant adaptat rezultatelor tale;
  • tichete de masă corespunzătoare zilelor lucrate;
  • decontarea transportului;
  • prime de 2 ori pe an, cu ocazia sărbătorilor;
  • reduceri la pachetele turistice din cadrul agenției noastre, precum și la produsele realizate în cadrul atelierelor noastre;
  • 5% gratuitate la analizele medicale oferite de furnizorul nostru privat de medicina muncii;
  • comisioane reduse la produsele oferite de banca cu care colaborăm;

Așteptăm CV‐ul tău prin e‐mail la adresa: resurse.umane@utildeco.ro

Persoană de contact: Eugenia Popa – Manager Resurse Umane.

Termen limită: 30.09.2021.

Află mai multe despre noi aici.

Descoperă ce înseamnă o unitate protejată și cum este să lucrezi la UtilDeco

*Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea participării la interviu!

Required skills