urgent

ADV România angajează secretar/ă

Full time @ADV România in Administrativ Email Job
  • Share:

Detalii loc de muncă

  • Job ID 3727
  • Experiență 2 Ani
  • Calificări Licența

Descriere loc de muncă

ADV România angajează un nou coleg sau o nouă colegă pentru activitatea de secretariat

Particularitate post – postul se adresează și persoanelor cu dizabilităţi

Descrierea postului

  • Asigurarea unui flux informațional eficient între grupul ADV România și clienții externi, precum și între diferitele departamente ale organizației
  • Tehnoredactarea diferitelor materiale și redactarea corespondenței zilnice
  • Promovarea imaginii grupului ADV România prin activitatea desfășurată
  • Sortarea și înregistrarea corespondenței în registrul de intrări-ieșiri
  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice
  • Primirea persoanelor din afară (clienți, parteneri de afaceri etc.) și asigurarea protocolului aferent.
  • Traducerea materialelor și documentelor primite de la coordonatorii de proiect
  • Ocazional, implicarea pe proiecte/vizite de studiu ca translator

Pentru a te alătura echipei noastre, ai nevoie de:

  • motivație
  • studii superioare
  • cunoașterea limbii engleze
  • abilități de planificare şi organizare
  • rapiditate în introducerea datelor în calculator
  • atenție la detalii
  • multitasking
  • dinamism, spirit de echipă, orientare spre rezultate şi performanță
  • seriozitate, punctualitate şi precizie în efectuarea atribuțiilor de serviciu;
  • deschidere pentru învățare şi schimbări;
  • constituie avantaj experiență practică, chiar dacă ești la început de carieră!

Ce îți oferim

  • sprijin specializat in vederea adaptarii la locul de muncă
  • șansa de dezvoltare personală și profesională
  • colaborare cu o echipa mare, dinamică și atractivă
  • un mediu de lucru plăcut
  • participare la diferite evenimente organizate de catre fundație pentru angajați: de ex. team building
  • salariu motivant, adaptat rezultatelor – apreciem profesionalismul și responsabilitatea lucrurilor bine făcute
  • flexibilitatea timpului de lucru
  • prime de două ori pe an, cu ocazia sărbătorilor
  • tichete de masă corespunzătoare zilelor lucrate
  • decontarea transportului
  • reduceri la pachetele turistice din cadrul agenției noastre, precum și la produsele realizate în cadrul atelierelor noastre
  • 5% gratuitate la analizele medicale oferite de furnizorul nostru privat de medicina muncii
  • comisioane reduse la produsele oferite de banca cu care colaborăm

Cum să aplici

  • Trimite-ne CV-ul și scrisoarea ta de motivație prin e-mail la adresa resurse.umane@alaturidevoi.ro sau fax 0232/275568 până la data de 26.01.2024.
  • Persoana de contact: Eugenia Popa, manager resurse umane

*Numai persoanele selectate vor fi contactate în vederea participării la interviu.