Operator mase plastice

Plastic & Paper Distribution SRL in Comerț/Retail Email Job
  • Share:

Detalii loc de muncă

  • Experiență Mai puțin de 1 an
  • Calificări Certificat

Descriere loc de muncă

Firma de productie de ambalaje flexibile isi mareste echipa.

Noul coleg trebuie sa: fie absolvent de minim 10 clase, proactiv, sa detina abilitati de lucru in echipa, usurinta de a invata ceva nou, sa fie atent la detalii, indemanatic, serios.

Abilitatile tehnice si cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj. Permis de conducere reprezinta avantaj.

Responsabilitati: – Operarea si intretinerea utilajului in conditii optime de functionare; – Reglarea utilajului pentru fiecare comanda, in functie de specificatii; – Mentinerea curateniei in aria de lucru si de productie; – Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru, programului de productie, programului de lucru; – Asigurarea si verificarea calitatii produselor.

Beneficii: – Instruire teoretica si practica la locul de munca; – Pachet salarial atractiv + tichete de masa; –

Program de lucru: L-S;

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, CV-urile se pot depune personal la sediul nostru din Bratuleni, Parc Industrial Miroslava, la secretariat, de luni pana vineri, intre orele 08:00 – 17:00. Pentru mai multe informatii, te rugam sa ne contactezi la urmatorul numar de telefon: 0790674929

Aptitudini necesare