Overview

SC ROOF TILES DISTRIBUTION SRL cu sediul in Brasov si PL loc. Vidra Jud ILfov angajeaza reprezentant vanzari pentru zona Bucuresti Ilfov .
Acest serviciu presupune deplasarea in teren pentru identificarea santierelor in lucru, respectiv potentiali clienti.
Responsabilitati:
– Identificarea potentialilor clienti
– Promovarea produselor si serviciilor companiei.
– Vanzarea solutiilor, serviciilor si produselor companiei pentru realizarea tintelor propuse;
– Consilierea clientilor pentru alegerea deciziei optime;
– Intocmirea ofertelor comerciale si economice in forma scrisa;
– Ofera suport post vanzare;
Candidatul ideal:
– Experienta in vanzarea sau ofertarea de materiale pentru acoperisuri.
– Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
– Inclinare catre indeplinirea obiectivelor propuse;
– Sociabilitate, atitudine pozitiva si optimista, incredere, initiativa si perseverenta;
– Cunostinte operate PC
Oferta:
-Salar fix+ comision in functie de realizari;
– Lucru intr-o companie dinamica si flexibila ;
– Cursuri de specialitate si pregatire continua;
– Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

0722673747

Tagged as: acoperis, ferestre, mansarda, materiale, tabla, vanzari acoperis